Indický Al Capone: Podstoupil několik plastik obličeje. Má slabost pro herečky, zpěvačky, drogy a pašování zlata

Indický Al Capone: Podstoupil několik plastik obličeje. Má slabost pro herečky, zpěvačky, drogy a pašování zlata
Popisek: Davúd Ibrahim
20 / 04 / 2018, 18:00

Davúd Ibrahim (narozen 1955) je číslo tři na seznamu nejhledanějších zločinců FBI. V Indii je proslulejší, než byl v USA svého času Al Capone. Štědře sponzoruje tamní filmový průmysl (Bollywood), hvězdy pop music a sportu.

Býval spojován s mnoha tamními herečkami a zpěvačkami jako jejich štědrý sponzor a vášnivý milenec.

V roce 1986 prý vstoupil do šatny indických hráčů kriketu a všem jim slíbil auto, když porazí Pákistán. Bohužel prohráli, takže ušetřil.

psali jsme: Spartakiádní vrah Straka sice nezabil ani jednu spartakiádní cvičenku, dvě ženy však uškrtil podprsenkou a jednu udusil listím

Davúd vede zločinecký syndikát D-Company, který zaměstnává tisíce gangsterů. Je bezkonkurenční jedničkou v Indii v obchodě s drogami, vraždách na zakázku, vymáhání výpalného, pašování zlata, zbraní či únosech.

Je údajně organizátorem bombových útoků v Bombaji roku 1993. Šlo o sérii 13 atentátů, při nichž zahynulo 257 lidí a více než 1400 bylo zraněno. Jde o nejhorší teroristický incident v novodobých dějinách Indie.

psali jsme: Lesník Josef Svoboda (†43) zabil pod tlakem své nevěrné manželky Drahomíry své čtyři syny. Drahomíra unikla smrti jen o vlásek. Lesník pak skočil ze skály

Ibrahim ovládá výborně fungující síť pašeráků s benzínem na pobřeží u bombajského přístavu, připravil i vylodění teroristického komanda. Podle CIA používá nejméně 13 jmen a podstupuje pravidelně plastické operace obličeje. Jeho vyděračská a korupční chapadla sahají na všechna klíčová místa, včetně policie a armády.

Davúd Ibrahim se nyní skrývá někde v Pákistánu.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.