Indie v šoku: Majitel spedice vzal manažera na „pohovor“ do mučírny. Nedopadlo to dobře

Indie v šoku: Majitel spedice vzal manažera na „pohovor“ do mučírny. Nedopadlo to dobře
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Mučení (ilustrační obrázek)
14 / 04 / 2023, 12:00

Majitel společnosti Suri transport Neeraj Gupta obvinil z krádeže svého manažera Shivama Johriho, a rozhodl se to s ním vyříkat netradičním způsobem. Odvezl jej do nedaleké textilky a zavlekl jej po schodech do mučírny, kde z něho mámil přiznání.

Tady jej podroboval několikahodinové tortuře. To vše za přihlížení dalších lidí. Situace však dopadla tragicky. Třiatřicetiletý Johri poté, co jej zaměstnavatel přivázal ke sloupu, svlékl do půl těla, dával mu elektrické šoky a mlátil ho tyčí kvůli podezření z krádeže, upadl do bezvědomí. Jak uvedla policie v tiskovém prohlášení, incident se stal v regionu Uttar Pradesh. 

Když ztratil vědomí, členové jeho rodiny jej odvezli do nemocnice, kde vypověděli, že byl podroben elektrošokům a bití. Johri krátce nabyl vědomí a vypověděl na kameru: 

„Bil mě trubkou, řetězem, klackem a ptal se mě, kolik jsem toho ukradl. Řekl jsem mu, že nic,“ uvedl. Ve středu se však jeho zdravotní stav zhoršil a pacient následkem mučení zemřel.

Z mučení bylo pořízeno od jednoho z přihlížejících video, které se od středy široce šíří po sociálních sítích. Policie obvinila majitele přepravní společnosti z vraždy a zadržela další čtyři lidi. 

video zde:  //www.facebook.com/quintillion/videos/1626739991179726

Lidé v příspěvku vyjadřují soustrast rodině a vyjadřují pohoršení nad praktikami majitele firmy. 

Zdroj: indianexpress.com

Tagy článku