Interpol hledá zločince, nejčastěji to jsou...

Interpol hledá zločince, nejčastěji to jsou...
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: http://www.interpol.int/notice/search/wanted
23 / 08 / 2015, 19:30

Seznamte se s nejhledanějšími osobami současnosti.

Security magazín bude, na rozdíl od německé veřejnoprávní televize ZDF, "politicky nekorektní" a uvádí odkazy na osoby podezřelé ze spáchání závažných trestných činů, které zveřejnil Interpol.

Interpol (International Criminal Police Organization) je největší policejní organizací na světě a jako mezinárodní mezivládní organizace zabezpečuje policejní spolupráci v kriminálně-policejní oblasti mezi smluvními státy organizace. Interpol sdružuje demokratické i nedemokratické státy v rámci boje se všemi druhy trestné činnosti. Je založena na spolupráci všech států při pronásledování, vyhledávání a zatýkání pachatelů trestných činů. V současné době sdružuje Interpol 190 členských států. (Zdroj Wikipedia)

Kompletní přehled o aktuálně hledaných osobách naleznete na stránkách Interpolu. Vpravo v rozklikávacím poli si můžete zvolit zemi, která vás zajímá.

Švédsko vyhlásilo pátrání po následující osobách, podezřelých ze spáchání trestného činu:

 

Interpol- osoby hledané Švédskem

Interpol- osoby hledané Švédskem

Interpol- osoby hledané Švédskem

Německo vyhlásilo pátrání po následující osobách, podezřelých ze spáchání trestného činu:

Interpol Německo

Dánsko vyhlásilo pátrání po následující osobách, podezřelých ze spáchání trestného činu:

Interpol Dánsko

Holandsko vyhlásilo pátrání po následující osobách, podezřelých ze spáchání trestného činu:

Interpol Holandsko

Interpol Holandsko

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace