IP kamery Dahua s ePoE napájením pro vzdálenosti až 800 metrů

IP kamery Dahua s ePoE napájením pro vzdálenosti až 800 metrů
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: ePOe napájení
30 / 01 / 2018, 18:30

Novinkou v sortimentu Dahua pro konec roku 2017 jsou zařízení s funkcí ePoE.

Jedná se o technologii, která umožňuje přes UTP kabel Cat 5e napájet kameru až na 800 metrů. Je nutné využít ePoE kamery a switche nebo NVR záznamového zařízení.

Hlavní výhody ePoE:

1) PoE napájení do vzdálenosti 800m, při přenosové rychlosti 10Mbps a max. spotřebě 10W
2) PoE napájení do vzdálenosti 300m, při přenosové rychlosti 100Mbps a max. spotřebě 25.4W
3) Ideální řešení pro přechod z analogu na IP s převodníky řady LR1002

V nabídce naleznete boxovou, kompaktní i dome kameru. Vybrat je možné kamery v rozlišení 2Mpx (Full HD), 4Mpx a 6Mpx. V kombinaci s ePoE switchem lze snadno realizovat projekty, které sahají s délkou přenosové trasy daleko za možnosti klasického PoE i analogových systémů.

Analogové systémy lze snadno digitalizovat pomocí HDCVI technologie. Jestli jsou vám sympatičtější IP kamery lze využít převodník řady LR10002. Ten snadno z koaxiálního kabelu RG59 vytvoří 100Mbps síť a to až do vzdálenosti 400 metrů. Na vzdálenost 1km lze přes koaxiální kabel s tímto převodníkem přenášet až 10Mbps dat.

ePoE switche obsahují i SFP optické porty. Lze je tedy využít k připojení na vzdálenosti až 20km po single mode optickém kabelu + 800m s UTP kabelem.

 

Zdroj: tssgroup.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace