IP video intercom systém od Panasonicu

IP video intercom systém od Panasonicu
25 / 04 / 2017, 15:30

Společnost Panasonic uvedla nový video intercom systém kompletně na bázi IP, se kterým plánuje uspokojit rostoucí poptávku po integraci mezi systémy různých budov.

Nový IP model (VL-VN1900) spolupracuje s celou řadou zařízení, včetně síťových průmyslových kamer, SIP telefonů a síťových videorekordérů. Napájení PoE (Power over Ethernet) umožňuje připojení systému jediným kabelem, čímž se celá instalace zjednodušuje a zlevňuje. Doplní-li se systém o řídicí modul, se standardním napájením PoE, podporuje až 2000 SIP zařízení.

IP video intercom systém

Ye-Un Lee, marketingová manažerka divize Panasonic Video Intercom, řekla: „Značná část nově vyvinutých produktů již disponuje IP kabeláží ve formě veřejných linek, a díky tomu je instalace IP video intercomů relativně přímočará.“

„Náš IP systém dokáže splnit nároky i velkého rušného bytového domu, protože si na rozdíl od současných analogových intercomů umí poradit s několika relacemi najednou. IP představuje velký pokrok i u větších vývojových projektů, protože umí zajistit podporu mnohem většího počtu zařízení.“

V rámci systému představujeme také nový monitor do místností. VL-MN1000 je 7palcový kapacitní LCD dotykový displej, který je připojen k IP kameře Panasonic a zároveň je propojen s elektronickými zámky. To umožňuje kontrolu přístupu přímo prostřednictvím monitoru.

 VL-VN1900

IP video intercom dále obsahuje nové stanice ke dveřím a do lobby s širokoúhlou kamerou a RFID čtečkou vstupních karet, která podporuje až 5 karet na jednoho rezidenta. Režim recepce pak umožňuje přesměrování příchozích hovorů na recepci, takže rezidenti budou mít klid – obzvláště v noci. Samozřejmostí jsou také rozmanité nahrávací funkce pro záznam obrazu a zvuku a také pro zobrazování statických snímků.

Zdroj: Panasonic

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace