Irácké speciální síly dobyly Tanak

Irácké speciální síly dobyly Tanak
Autor fotografie: Twitter|Popisek: Příslušníci iráckých speciálních jednotek
25 / 04 / 2017, 15:15

Dnes skončilo dobývání čtvrti Tanak v západním Mosulu.

Tato čtvrť má velice strategickou pozici, kdy se nachází na západ od staré industriální zóny, kde je umístěna hlavní továrna Islámského státu na výrobu výbušnin.

Podle agentury Amaq patřící Islámskému státu během bojů útočily na iráckou armádu sebevražední útočníci s auty naplněnými výbušninami, do bojů byli zapojeni i snajpeři a drony. 

Irácké vládní síly útočily na islamisty pomocí raket a podařilo se jim zajmout 12 sebevražedných útočníků, kteří se snažili dostat do oblasti bojů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace