Íránský přistěhovalec zavraždil svoji manželku. Konvertovala ke křesťanství

Íránský přistěhovalec zavraždil svoji manželku. Konvertovala ke křesťanství
01 / 10 / 2016, 16:30

35 letou kadeřnici ubodal k smrti její íránský manžel v Sydney, protože byl naštvaný, že "konvertovala ke křesťanství", uvádí britský Daily Mail.

42 letého Amira Darbanou zatkla policie poté, co ve středu našla v jejich bytě v australském Sydney jeho ubodanou 35 letou manželku Nasrin. Oba emigrovali do Austrálie před čtyřmi lety. Zdroj: breitbart.com,  Daily Mail.

 Amir svoji ženu údajně delší dobu sledoval, protože si myslel, že je mu nevěrná. Ve středu se měli manželé pohádat, protože Nasrin sdělila manželovi, že konvertovala ke křesťanství.

Darbanou telefonoval svému tchánovi, který žije v Íránu a přiznal se, že manželku zabil. Ten z obav o svoji dceru dvakrát telefonoval policii v Sydney, poprvé mu prý vůbec nevěnovali pozornost, až na podruhé se rozhodli situaci prověřit.  Policie uvedla, že na místě byla spousta krve, a podařilo se i zajistit smrtící zbraň. Policie si je jistá, že vraždu spáchal právě Darbanou. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace