Islám si dříve nebo později podmaní většinu Evropy. Můžeme si za to sami

Islám si dříve nebo později podmaní většinu Evropy. Můžeme si za to sami
Popisek: Ilustrační foto
30 / 08 / 2016, 06:30

Italský publicista Giulio Meotti tvrdí, že evropský kontinent nemá dostatek sil a morálky, aby odolal sílící islamizaci.

Meotti, který je dopisovatelem prestižního amerického think-tanku Gatestone Institute ve svém článku upozorňuje na statistiky Eurostatu, podle kterých se v loňském roce narodilo ve členských státech Evropské unie 5,1 milionů dětí, ale ještě o sto tisíc lidí více zemřelo.

„EU tak poprvé v novodobé historii zaznamenala negativní přirozené změny v populaci. Nicméně počet lidí v EU se zvýšil z 508,3 milionů na 510,1 milionů. Už jste uhádli proč? Přírůstek ve výši dvou milionů lidí představuje počet přistěhovalců, které evropský kontinent absorboval za rok 2015,“ píše Meotti.

Podle italského publicisty jsou zveřejněná čísla důkazem, že evropská populace začíná být nahrazována přistěhovalci z Blízkého východu a zemí Afriky. Nejnižší porodnost ze všech zemí EU se týká i Meottiho rodné Itálie.

„Ovšem historicky největší úbytek svého obyvatelstva v moderní historii zaznamenaly také státy východní Evropy. Německo zase dokonce předstihlo Japonsko stran nejnižší průměrné porodnosti za posledních pět let...Evropa stárne a místo plození vlastních dětí vítá obrovské množství přistěhovalců z Blízkého východu, Afriky a Asie, kteří hodlají nahradit Evropany a kteří přinášejí kulturu s výrazně rozdílnými hodnotami v oblasti sexu, vědy, politického systému, kultury, ekonomiky a náboženství,“ konstatuje Meotti s tím, že pokles porodnosti v roce 2013 v porovnání s rokem 2008 dosáhl sedmi procent. „Porodnost přitom klesá nejenom v zemích stíhaných finanční krizí, ale třeba i v Norsku.“

Liberálové a sekularisté mají z jeho pohledu tendenci význam hlubokých demografických změn a následných kulturních problémů ignorovat. „Proto je důležité naslouchat některým představitelům křesťanské církve. Italský misionář Piero Gheddo například vidí přímou souvislost mezi nízkou porodností a náboženskou apatií. Je přesvědčen, že islám si dříve nebo později podmaní většinu Evropy. Podobného názoru je libanonský kardinál Bechara Rai či Raymond Leo Burke.“

„Za jednu generaci se Evropa změní k nepoznání. Mnoho Evropanů se dnes oprávněně domnívá, že jejich ztotožnění se západní civilizací je ohrožováno libertariánskou ideologií, která se skrývá pod rouškou údajné svobody. Tito lidé zpochybňují všechny svazky spojující člověka s jeho rodinou, původem, prací, historií, náboženstvím, jazykem, národem a svobodou. Je jim vlastně jedno, jestli Evropa uspěje, nebo podlehne a naše civilizace se vytratí pod tíhou etnického chaosu.“

„Jak nedávno vysvětloval list Washington Quarterly, důsledky nízké porodnosti v Evropě a vzestup islámu budou mít fatální důsledky. Evropský kontinent se změní v inkubátor terorismu a nadále bude narůstat antisemitismus a voliči budou dávat přednost krajní pravici. Demografická sebevražda se zdá nikoli jako přirozený, ale přímo chtěný jev. Xenofobní evropské elity, které mají pod palcem politiku i média, jsou prodchnuté snobským a masochistickým rasismem. Agnostický a sterilní kontinent bude mít jen stěží sílu bojovat s dravými mladými uprchlíky,“ uzavírá pesimisticky Meotti.

Islám v tichosti dobývá Evropu

Zdroj: ParlamentniListy.cz

Tagy článku