Islámisté údajně popravili 200 syrských dětí.

Islámisté údajně popravili 200 syrských dětí.
Autor fotografie: YouTube/screenshot/New York Daily News
10 / 11 / 2015, 09:00

Video z popravy v srpnu 2014 zveřejnila jedna z protiislámistických skupin toto pondělí.

Pokud je video pravdivé, jedná se o popravu dětí obrovských rozměrů srovnatelnou pouze s nacistickými zvěrstvy za druhé světové války. IS zřejmě zaznamenal toto řádění pro potřeby svojí propagandy, a nebylo by to poprvé, kdy muslimští fanatici napodobují masové popravy nacistů. Informaci zveřejnil server Daily News.

Záběry masového vraždění dvou stovek syrských dětí získala jedna z protiislámistických skupin v Jemenu. Předpokládá se, že záběry mohly být natočeny v srpnu 2014, kdy islámisté získali pod kontrolu leteckou zákadnu Tabqa. Jeden ze střelců křičí uprostřed masakru "Alláhu akbar! (Bůh je veliký!)" 

 

 New York Daily News 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace