Islámisté údajně popravili ruského špeha. Vzkazují Rusku: "Ponížíme vás, zaútočíme na vás!"

Islámisté údajně popravili ruského špeha. Vzkazují Rusku: &quote;Ponížíme vás, zaútočíme na vás!&quote;
Popisek: Video IS
03 / 12 / 2015, 09:45

Ozbrojenci IS zveřejnili nový videozáznam, na kterém usmrtili údajného ruského špiona.

Damašek/Bagdád - Informovala o tom americká CNN. Pravdivost nahrávky nebylo možné ověřit. Na záznamu islamisté rovněž vyhrožují ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi. Videozáznam byl údajně natočen v baště radikálů, syrském města Rakka. Rusové se zapojili do bombardování islamistických cílů v Sýrii na konci září. Popraveným je údajně čečenský příslušník Federální bezpečnostní služby Chasijev Magomid.

Video pod názvem: "Rusové, budete zklamáni a poníženi!" 

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Už 12. listopadu vyhrožovali Rusku, že se "velmi brzy" pomstí za ruské bombardování IS a zveřejnili výhružné video, ve kterém tvrdí, že "z vašich manželek uděláme děvky a z vašich dětí otroky!" Informaci zveřejnil britský server dailymail.co.uk 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace