Islámistické továrny na děti - má vyrůst nová generace džihádistů

Islámistické továrny na děti - má vyrůst nová generace džihádistů
Autor: DABIQ|Popisek: "Mláďata" chalífátu
15 / 03 / 2016, 19:00

Podle respektovaného britského institutu Quilliam, jenž se zabývá studiem extremismu, je nyní na území IS 31 000 žen, které čekají dítě – mnohé z nich v rámci „chovného programu“ džihádistů.

Připomíná to nacistický plán Lebensborn, jehož  cílem bylo na základě nacistické ideologie o rasové hygieně zvýšení počtu árijských dětí, včetně dětí pocházejících z mimomanželských svazků. Toho mělo být dosaženo prostřednictvím anonymních porodů a následného nabídnutí dětí k adopci, a to zejména příslušníkům SS. Byl založen Heinrichem Himmlerem 12. prosince 1935. Tyto děti měly zalidnit prostor vyprázdněný po vyhlazení či odsunu původního obyvatelstva.

Vedle místních žen mají džihádisté k dispozici ženy z jiných zemí, které přilákali pomocí sociálních sítí, aby jim pomohly zalidnit jejich „stát“. „Povolávají je, aby z nich dělali továrny na děti,“ uvádí Mia Bloomová z Centra pro otázky terorismu a bezpečnost při Massachusettské univerzitě. Zdroj: zpravy.idnes.cz 

 

IS jde ve stopách nacistické ideologie. Ženy - otrokyně musí rodit co nejvíce dětí.

Ve zprávě Quilliamu s názvem Děti Islámského státu se rovněž uvádí, že nejméně 50 dětí z Velké Británie vyrůstá v tzv. chalífátu islámského státu. Teroristé od malička převychovávají nevinné děti, nutí je přijmout zvrácenou verzi islámu, snaží se je naučit necitlivosti k násilí a učí je bojovat se zbraněmi. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace