Islamizace Evropy

Islamizace Evropy
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
04 / 12 / 2014, 09:30

4.12.2014 / Islám je v současné době nejrychleji se šířící náboženství v Evropě.

Způsobuje to vysoký počet imigrantů ze zemí, kde převažujícím náboženstvím je islám a vysoce nadprůměrná porodnost v rodinách evropských muslimů ve srovnání s evropskou populací.

Zavedení povinných kvót pro přijímání uprchlíků pro jednotlivé státy Evropské unie, o které se snaží někteří unijní politici a které bude předmětem jednání ministrů vnitra členských zemí EU tento pátek, by mohlo situaci ještě zdramatizovat.

Bezpečnostní rizika, zločinnost, radikalizace extrémistů, nebezpečí terorismu to vše by dramaticky vzrostlo, pokud by EU chtěla diktovat členským státům proti jejich vůli, kolik imigrantů z muslimského světa musí přijmout.

Už teď je situace v některých evropských zemích kritická. Problémy s muslimskou komunitou, která není ochotna přizpůsobit se evropské kultuře, protože nad ni staví svou kulturu a zvyklosti v nich rostou geometrickou řadou. Příkladem mohou být Švédsko, Velká Británie, Francie.

 Jak přesně vypadá situace dnes, kdy neplatí striktní nařízení evropské unie kolik, která země musí přijmout muslimských imigrantů? Jaký je počet a procentuální poměr muslimů vzhledem k ostatní populaci v těchto zemích?  Evropské země, u nichž existují údaje ze sčítání obyvatel, jsou řazeny abecedně.

ALBÁNIE:
3.1 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 2.2 miliónů (70%)

BELGIE:
10.3 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 400 000 (4%)

BOSNA-HERCEGOVINA:
3.8 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 1,5 miliónu (40%)

DÁNSKO:
5.4 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 270 000 (5%)

FRANCIE:
62.3 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 5 až 6 miliónů (8-9.6%)

HOLANDSKO:
16.3 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 945 000 (5.8%)

ITÁLIE:
58.4 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 825 000 (1.4%)

MAKEDONIE:
2.1 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 630 000 (30%)

NĚMECKO:
82.5 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 3 milióny (3.6%)

RAKOUSKO:
8.2 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 339 000 (4.1%)

SRBSKO A ČERNÁ HORA VČETNĚ KOSOVA:
10.8 miliónů včetně Kosova; 8.1 miliónů mimo Kosovo. Z toho muslimů Srbsko a Černá hora 405 000 (5%); Kosovo 1.8 miliónu (90%)

ŠPANĚLSKO:
43.1 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 1 milión (2.3%)

ŠVÉDSKO:
9 miliónů obyvatel. Z toho muslimů 300 000 (3%)

Psali jsme také:

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Islámská kolonizace světa?

Islamisté se prý zastaví až v Římě!

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Skrytá kamera: život v syrském městě Raqqa ovládaném islámským státem

Islámská hrozba mění svět

Německo hlásí rekordní počet žádostí o azyl

Turecko nezvládá příliv kurdských uprchlíků ze Sýrie

Migrace cizinců do ČR: klid před bouří nebo nejsme zemí zaslíbenou?

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.