Islamizace Německa a EU

Islamizace Německa a EU
Autor: youtube.com/ RT|Popisek: Protiislámské demonstrace v Drážďanech
22 / 12 / 2014, 16:15

22.12.2014 / Problém, který německé vládě začíná přerůstat přes hlavu.

Němci se bouří proti totální islamizaci státu. Demonstrace se konají v řadě německých měst. V Drážďanech se protiislámské demonstrace svolané hnutím Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida) zúčastnilo přes 15 tisíc lidí.

Zdroj: YouTube, Republikaner Bundesgeschäftsstelle

Podle šedesáti pěti procent obyvatel Německa podceňuje vláda Angely Merkelové rekordní úroveň přistěhovalectví do země, ukázal nedávný průzkum.

Zdroj: YouTube, angiedresden

Zdroj: Thomas Jacob

Příliv azylantů z islámských zemí začíná být přitom neúnosný. Aby je bylo kam ubytovat, jsou vystěhovávány hotely, domovy důchodců i nemocnice. V Mnichově jsou uprchlíci ubytováváni na olympijském stadionu i ve stanech používaných při Octoberfestu.

Kriminalita mladistvých azylantů zatím dramaticky roste. V Essenu, Dortmundu, Bochumu, Bonnu vznikly lokality, do kterých policie nedoporučuje Němcům chodit.

Sociální dávky imigrantům nevyplácí stát, ale města, která se kvůli tomu zadlužují. Zaměstnanost imigrantů je minimální. Většinu z nich tak živí němečtí daňoví poplatníci. Tisíce imigrantů z Islámských zemí se přitom radikalizuje a podporuje džihád.

Za této situace se Evropská unie zavázala přijmout sto tisíc uprchlíků ze Sýrie. Že bude Německo vyvíjet silný tlak na členské země EU, aby si imigranty přerozdělily a pomohly tak řešit krizovou situaci v Německu je prakticky jisté.

 

Psali jsme také:

Vykřikl „Allahu Akbar!” a autem najel do chodců - pomatenec řádil ve Francii

"Pomáhejme v Sýrii, nevozme džihád sem"

Evropa znásilněná islámem

Islamisté zaútočili v australském Sydney

Megalomanie Evropské unie může vést k sebezničení 

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Čeští muslimové chtějí výuku islámu ve školách.

Islámská kolonizace světa?

Existence žen je protiislámská!

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace