Islámská kolonizace světa?

Islámská kolonizace světa?
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
24 / 11 / 2014, 19:30

24.11.2014 / Před pěti lety pověsila CZLibertyBell video s názvem Islámská kolonizace světa na YouTube. Od té doby koluje českým internetem.

Čísla jsou přehnaná. Rozlišení mezi muslimy a radikálními islamisty žádné. Nicméně to, že demografický vývoj nenahrává anglosaskému světu je neoddiskutovatelné. Stejně jako fakt, že v průběhu posledních let dochází k radikalizaci mladých muslimů žijících v Evropě i Americe a řada z nich se přiklání k džihádistům.

Psali jsme také:

Nábor do řad bojovníků Islámského státu

Další děsivý vzkaz radikálů Islámského státu anglosaské civilizaci

Svět podle radikálních islamistů

Islamisté se prý zastaví až v Římě!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.