Islámský stát miluje německé tanky

Islámský stát miluje německé tanky
Popisek: Německý Tiger I
26 / 12 / 2015, 09:00

Grafik této teroristické skupiny se při vytváření propagační grafiky poněkud spletl a k hrdinným vojákům Islámského státu dal jako pozadí siluetu hrozivého Tigeru z doby 2. světové války!

Chybička se vloudí

O tomto asi legendárním tanku 2. světové války jsme psali v článku: Tiger: nejslavnější tank II. světové války a jeho silueta vypadá i po tolika letech natolik hrozivě, že onen grafik asi nic působivějšího pro svoje dílko nenašel.

Přestože těchto tanků vyprodukovalo Německo za války pouhých 1 350 strojů, jeho mohutná palebná síla a silné pancéřovaní znamenaly vždy mnoho zničených spojeneckých strojů na jednoho zničeného Tigra. Operovalo s ním mnoho německých tankových es, jako byl Michael Wittmann, nebo Otto Carius. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace