Islámský stát objevil křižáckou zemi - Česko.

Islámský stát objevil křižáckou zemi - Česko.
Autor fotografie: Dabiq
10 / 09 / 2015, 20:00

Islámistický plátek Dabiq poukázal na Česko. A migranty varuje před cestou na "obscénní a křižácký západ."

Nejnovější 11. vydání časopisu DABIQ, který je hlásnou troubou islámistů, uvedl Česko jako jednu ze zemí "křížácké koalice", která se účastní vojenské operace “Inherent  Resolve” proti Sýrii a Iráku. Cílem operace, která byla zahájena už v polovině června 2014, je vojenská intervence proti islámskému státu v Iráku a Levantě (Isil), zahrnující jednak akce v Iráku a také operace v Sýrii.

DABIQ - seznamte se s propagandou islámského státu. "Islám je válka, islám není mír"

Po roce oprášili islámští fanatikové tuto informaci a abecedně vyjmenovávají všechny státy, jejichž armády jsou součástí koalice. 

„Prosíme Alláha o pomoc mudžahedínům Islámského Státu v boji proti křižákům, dokud nezavlaje vlajka chalífátu nad Istanbulem a Vatikánem".

(We ask Allah to support the mujahidin of the Islamic State against the agents of the tawaghit and the crusaders until the banner of the Khilafah is raised high above Istanbul and Vatican City.)

Na dalších stránkách zase upozorňuje na "Nebezpečí opouštění svého islámského státu". Využili i fotografie mrtvého chlapce, který se utopil ve Středozemním moři.

V plátku se píše: "Syřané a Libyjci neustále umírají na březích Turecka, Libye a Itálie, nebo dokonce na rakouských silnicích a měli by do svého rozhodnutí vydat se na hidžru vložit svoje srdce. Je smutné, že někteří Syřané a Libyjci jsou ochotni riskovat svoje životy a duše včetně svých dětí, které obětují při nebezpečné cestě do křižáckých zemí, ovládaných ateistickými zákony a obscénnosti, "

V Evropě probíhá hidžra. Kdo z uprchlíků zemře, toho Bůh odmění

Dobrovolné opuštění rodné islámské země je nebezpečný velký hřích. Opuštění islámu je hřích. Jejich životy, i životy jejich dětí a vnuků budou pod neustálou hrozbou smilstva, sodomie, drog a alkoholu. Zapomenete jazyk Koránu, opustíte islám...."

Podobných náboženských perel a citování Koránu je plný celý časopis. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace