IS se snaží vyrovnat jednotkám SS. Když padnou do zajetí, brečí

IS se snaží vyrovnat jednotkám SS. Když padnou do zajetí, brečí
Autor fotografie: YouTube/screenshot/|Popisek: IS postupuje stejně jako nechvalně známé Einsatzgruppen
29 / 11 / 2015, 12:15

Islámisté zavedli vládu teroru. Sami jsou neuvěřitelně krutí, nesmlouvaví...a zbabělí.

V Sýrii a Iráku, na území pod nadvládou tzv. islámského státu, dochází k rozsáhlým etnickým čistkám. Třicet procent křesťanské populace bylo vyvražděno za pouhý měsíc (!). Každý muslim bez rozdílu vidí v křesťanovi nebo Židovi nebo Izraelci svého nepřítele. 

Vyvraždili desetitisíce, možná stovky tisíc příslušníků jiných náboženství - křesťanů, Židů, jezídů, Kurdů. Před invazí amerických vojsk do Iráku bylo v zemi milion křesťanů. Následující chaos a pronásledování přinutily Iráčany opustit zemi. Nyní jich v Iráku žije podle optimistických odhadů zhruba 200 tisíc. IS krutě pronásleduje křesťany, znásilňují ženy a dívky a používají je jako sexuální otrokyně. Zajaté muže bez milosti zabíjí. Podle expertů je současná vlna pronásledování srovnatelná s pronásledováním křesťanů v době starého Říma. (Zdroj: blesk.cz)

IS nutí syrské křesťany podepsat potupné smlouvy: "Jste druhořadí občané, nesmíte se veřejně modlit, nesmíte se bránit. Tak to stojí v Koránu!"

Co se ale stane, když padne do rukou Kurdů "bojovník IS", je vidět na videu. 

Černobílé foto - zdroj: //www.holocaust-lestweforget.com/koldychevo.html

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace