Islámský stát: Tak bude vypadat mapa Evropy za pět let. Vyzývá muslimy, ať se připojí k IS

Islámský stát: Tak bude vypadat mapa Evropy za pět let. Vyzývá muslimy, ať se připojí k IS
Autor fotografie: YouTube/ screenshot|Popisek: Mapa chalífátu podle IS
10 / 08 / 2015, 12:30

Dost děsivá mapa Evropy, jak si ji představují islámští radikálové v roce 2020. Plní svůj sedmibodový program z roku 1996.

Informaci dnes zveřejnil server express.co.uk. Na mapě jsou znázorněny oblasti, které budou pod nadvládou IS; alespoň takové je přání této teroristické organizace. Podle mapy plánuje převzít moc na celém Středním východě, v severní Africe, v jižních částech Evropy včetně Balkánu, včetně části Číny a Indie. Během dalších pěti let chce IS dokončit svůj vysněný chalífát - stát, kde se všichni řídí právem šaría a kde platí pravidla jako v jejich dosavadním centru - městě Raqqa.

Skrytá kamera: život v syrském městě Raqqa ovládaném islámským státem

Části území Španělska, Portugalska a Francie byly od 8. do 15. století pod nadvládou Maurů - muslimů původem ze severní Afriky, převážně arabského původu, kteří mimo jiné ovládali ještě Mauretánii, Mali, Maroko, Alžírsko, část Nigeru, Čad, Libyi, ale i Gibraltar, Kanárské ostrovy,Baleáry a Sicílii. Toto období je známé jako Al-Andalus.

Islamisté se prý zastaví až v Římě!

Teroristická organizace se všemi znaky regulerního státu má kolem 50 000 členů a disponuje majetkem v celkové hodnotě 2 miliardy liber (téměř 77 miliard korun).

Islámský stát – nejbohatší teroristická skupina na světě. Likvidace západní civilizace?

Reportér BBC Andrew Hosken, který tyto mapy zveřejnil ve své nové knize, uvedl: "Jakmile budou mít islámisté svůj chalífát, mají v plánu obrátit se proti zbytku světa - jejich cílem je ovládnout celý svět. Mají proti sobě 60 národů, včetně Spojených států a Ruska, takže by si člověk myslel, že ta myšlenka je dost nepravděpodobná."

Hosken tvrdí, že tato brutální organizace nás všechny vidí pod svoji nadvládou a chce prosazovat svoji ideologii. "Podařilo se jim destabilizovat Irák a Sýrii, pokouší se destabilizovat Saúdskou Arábii a Libyi, a nedávno téměř zničili hlavní průmysl Tuniska - turistiku."

Hosken tvrdí, že čím déle ISIS zůstane v Iráku a Sýrii, tím je pravděpodobnější, že bude vyvíjet biologické a chemické zbraně. "Kdyby měli zbraně hromadného ničení, neváhali by je použít, o tom není pochyb." 

Podle Hoskena už v roce 1996 Abu Musaba al-Zarkáví, který založil  teroristickou skupinu, která se nakonec stala ISIS, popsal v sedmi krocích program, který má vést k vítězství IS v roce 2020. "Přestože se nám podařili v letech 2010 a 2011 zlikvidovat 80 procent jejich vůdců, nepodařilo se nám tuto teroristikou organizaci zlikvidovat a vrátila se jako rakovina."

Hosken také tvrdí, že islámský stát si přeje, aby Západ podnikl velkou válečnou operaci proti němu na území Sýrie a Iráku. Sedmistupňový plán totiž s touto možností počítá a al-Zarkáví dokonce prohlašoval, že "bude velice rád, abychom je napadli", protože to "bude perfektní náborová akce pro islámisty". Existuje reálné nebezpečí, že IS po tomto útoku vyzve všechny muslimy po celém světě, aby se připojili k IS v bitvě proti Západu. 

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Časopis IS se jmenuje Dabiq podle syrského města, kde je podle IS jejich Armageddon, a tam dojde ke konečné bitvě mezi muslimy a Západem.

DABIQ - seznamte se s propagandou islámského státu. "Islám je válka, islám není mír"

Islám je v současné době nejrychleji se šířící náboženství v Evropě. Způsobuje to vysoký počet imigrantů ze zemí, kde převažujícím náboženstvím je islám a vysoce nadprůměrná porodnost v rodinách evropských muslimů ve srovnání s evropskou populací.

Zdroj:  express.co.uk

Tagy článku