Islámským bojovníkům padl za oběť hřbitov válečných veteránů v Tobruku

Islámským bojovníkům padl za oběť hřbitov válečných veteránů v Tobruku
Autor fotografie: theanti2007|Popisek: Islámským bojovníkům padl za oběť hřbitov válečných veteránů v Tobruku
19 / 01 / 2015, 14:00

19.1.2015 / Video je sice z roku 2012, ale nic nemění na faktu, jakým způsobem se muslimští radikálové chovají k pietnímu místu, kde jsou pochováni i českoslovenští vojáci.
Zdroj: Parlamentní listy, theanti2007

O útocích žhářů na mešity ve Švédsku jsme psali v článku "Třetí útok na švédské mešity v jednom týdnu" a o reakci na tyto útoky jsme psali zde "Nedotýkej se mojí mešity" demonstrovalo 3200 lidí ve Švédsku".

Co ale prováděli muslimští bojovníci v Libyi, vítězové nad režimem plukovníka Kaddáfího a možná i příslušníci severoafrické odnože Al-Káidy, na válečném hřbitově v Tobruku, nad tím zůstává rozum stát.

Na videu je vidět, jak tito "bojovníci" ničí hroby spojeneckých vojáků, kteří zdejší přístav bránili před německými a italskými agresory. Mezi tisíci padlých jsou zde i Češi, kteří tady v úplném obklíčení také skvěle bojovali.

Redakci Parlamentních listů video z YouTube.com i s patřičným komentářem exkluzivně zaslal známý badatel, historik a hudebník Jaroslav Čvančara. 

„Zhlédněte otřesné záběry, dokud jsou k dispozici. Hodní, mírumilovní islámci ničí vojenské hroby Britů. Tedy i hroby Čechoslováků v Tobruku. Co na to Evropská unie? Co na to naši politici, novináři? Pštrosí hlavy v písku!“ rozčiluje se Čvančara, který se desítky let zajímá o historii našeho domácího i zahraničního II. odboje a je autorem unikátní třídílné obrazové válečné kroniky Někomu život, někomu smrt. 

Celý článek si můžete přečíst zde.

Psali jsme také:

První uprchlíci ze Sýrii směřují do ČR. Proč ne křesťanští uprchlíci z Iráku?

Islámský stát - bezpečnostní hrozba číslo jedna

Ředitel švédské školy zakázal státní vlajku, aby neurazil národnostní menšiny

Třetí útok na švédské mešity v jednom týdnu

Na Štědrý den vypálena mešita ve Švédsku.

"Pomáhejme v Sýrii, nevozme džihád sem"

Evropa znásilněná islámem

Islámská kolonizace světa?

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Tagy článku