Islámští vrazi sami natočili ukamenování ženy

Islámští vrazi sami natočili ukamenování ženy
Autor: Kaotic.com|Popisek: Foto z uveřejněného videa
23 / 10 / 2014, 15:00

23.10.2014 / Kamenování, řezání hlav, vypichování očí, křižování odpůrců jsou praktiky, které extrémisté Islámského státu považují za normální. VIDEO

Zatímco zločiny proti lidskosti se vrazi pokoušejí utajit a kdyby je někdo při bestiálním vraždění filmoval, jistě by se snažili svědka zlikvidovat stejně jako video, které natočil.

Islámští bojovníci udělali pravý opak. Sami si bestiální vraždu podle islámského práva šaría natočili a video umístili na internet, celému světu na odiv. Nelze si to vysvětlit jinak než že kamenování žen, řezání hlav mužů, vypichování očí, ukřižování odpůrců považují za správné a jedině možné. Nelze tedy pochybovat, že by takto postupovali na všech územích, která by dobyli.

Mapa jejich vytouženého Islámského státu, kterou sami zveřejnili, ukazuje území Afriky i Evropy, na které mají podle svého názoru právo. Území, na které by se vrátil středověk. Kolik jam by bylo vykopáno, kolik žen ukamenováno, kolik mužských hlav uříznuto, kolik těch, kteří si myslí něco jiného než islamisté, by bylo ukřižováno, kolik očí vypícháno, kdyby se Islámskému státu podařila expanze do Afriky a Evropy?

Podívejte se na video, nicméně důrazně upozorňujeme, že není určeno pro mladší 18ti let a pro citlivé povahy (zdroj: youtube/VideoZHyper)

Psali jsme také:

Část zbraní shodili Američané bojovníkům Islámského státu místo obráncům Kobani

Pohled do života islamistů v Sýrii. Ozbrojené střety mezi Kurdy a muslimy v Německu

Buňka al-Kaidy Khorasan je větším nebezpečím pro Evropu i USA než Islámský stát

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Íránský spisovatel odsouzen k trestu smrti za nenávist k Bohu

Islámská hrozba mění svět

Máme extremismus pod kontrolou?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace