Islámští vrazi sami natočili ukamenování ženy

Islámští vrazi sami natočili ukamenování ženy
Autor fotografie: Kaotic.com|Popisek: Foto z uveřejněného videa
23 / 10 / 2014, 15:00

23.10.2014 / Kamenování, řezání hlav, vypichování očí, křižování odpůrců jsou praktiky, které extrémisté Islámského státu považují za normální. VIDEO

Zatímco zločiny proti lidskosti se vrazi pokoušejí utajit a kdyby je někdo při bestiálním vraždění filmoval, jistě by se snažili svědka zlikvidovat stejně jako video, které natočil.

Islámští bojovníci udělali pravý opak. Sami si bestiální vraždu podle islámského práva šaría natočili a video umístili na internet, celému světu na odiv. Nelze si to vysvětlit jinak než že kamenování žen, řezání hlav mužů, vypichování očí, ukřižování odpůrců považují za správné a jedině možné. Nelze tedy pochybovat, že by takto postupovali na všech územích, která by dobyli.

Mapa jejich vytouženého Islámského státu, kterou sami zveřejnili, ukazuje území Afriky i Evropy, na které mají podle svého názoru právo. Území, na které by se vrátil středověk. Kolik jam by bylo vykopáno, kolik žen ukamenováno, kolik mužských hlav uříznuto, kolik těch, kteří si myslí něco jiného než islamisté, by bylo ukřižováno, kolik očí vypícháno, kdyby se Islámskému státu podařila expanze do Afriky a Evropy?

Podívejte se na video, nicméně důrazně upozorňujeme, že není určeno pro mladší 18ti let a pro citlivé povahy (zdroj: youtube/VideoZHyper)

Psali jsme také:

Část zbraní shodili Američané bojovníkům Islámského státu místo obráncům Kobani

Pohled do života islamistů v Sýrii. Ozbrojené střety mezi Kurdy a muslimy v Německu

Buňka al-Kaidy Khorasan je větším nebezpečím pro Evropu i USA než Islámský stát

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Íránský spisovatel odsouzen k trestu smrti za nenávist k Bohu

Islámská hrozba mění svět

Máme extremismus pod kontrolou?

Tagy článku