Itálie vyhostí marocké manželé. Jejich synové bojovali v řadách IS

Itálie vyhostí marocké manželé. Jejich synové bojovali v řadách IS
21 / 05 / 2016, 13:30

Manželský pár je pro Itálii bezpečnostní riziko.

Uvedl to v pátek italský ministr vnitra Angelino Alfano. Muž a žena ve věku 59 a 50 mají být deportováni zpátky do Maroka. Jejich první syn, který bojoval v řadách islámského státu, padl v Sýrii. Druhý byl zatčen na konci dubna a byl obviněn z mezinárodního terorismu. Manželé, kteří žili ve Varese v severoitalské Lombardii  jsou obviněni z podpory extremistické ideologie. 

Od začátku tohoto roku vyhostily italské bezpečnostní složky už 88 osob, které byly pro Itálii "bezpečnostním rizikem." Informaci přinesla agentura ansa.it

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace