Itálie zatkla senegalského migranta za vraždu Američanky Ashley Olsen

Itálie zatkla senegalského migranta za vraždu Američanky Ashley Olsen
Autor fotografie: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační foto
15 / 01 / 2016, 08:15

Italská policie zatkla senegalského ilegálního přistěhovalce, který podle státního zástupce zabil Ashley Olsen, která byla nalezena mrtvá ve svém bytě ve Florencii minulý víkend.

"Shromáždili jsme velmi závažné důkazy o jeho vině," řekla generální prokurátorka Florencie Giuseppe Creazzo novinářům na tiskové konferenci ve čtvrtek 14.1. poté, co byl muž v časných ranních hodinách zatčen a vyslýchán.

Podle prokurátorky muž jménem Diaw Cheik Tidianee se potkal s 35-letou Ashley Olsen v místním nočním klubu. Došlo je konsensuálnímu sexu v jejím bytě pod vlivem alkoholu a možná i drog, než ji Senegalec zabil. Byla uškrcena v časných ranních hodinách v pátek, ale pitva také ukázala, že měla i dvě zlomeniny lebky.

Případ přilákal obrovskou mezinárodní pozornost médií a vyšetřovatelé se snažili zabránit opakování dlouhého vyšetřování, které následovalo po zabití britského studenta Meredith Kercher ve městě Perugia, nedaleko od Florencie v roce 2007.

Zdroj: Reuters

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace