Italští muslimové: Ženy si mohou za obtěžování svým "západním" oblékáním

Italští muslimové: Ženy si mohou za obtěžování svým &quote;západním&quote; oblékáním
Autor: Clive Power CC BY 2.0|Popisek: Ilustrační foto
28 / 09 / 2016, 18:15

V Itálii byl natočen dokumentární pořad, kdy se reportérka ptala italských muslimů na jejich názor na oblékání žen. Odpovědi vás asi nepřekvapí... Ženy si podle nich mohou za obtěžování samy.

Reportérka na vysokých podpatcích a v těsně obtažených kalhotech se dozvěděla, že muže provokuje a ženy, které se takto oblékají si vlastně za vše mohou tím, jak vypadají a jak krátkými sukněmi, nebo výstřihy provokují.

Zajímavé bylo, že dotazovaní muslimové tvrdili, že nic neví o silvestrovských událostech v Kolíně, případně že zanjí jen verzi z médií a nerozumí tomu... Dále z hovorů s italskými muslimy vyplynulo, že by se měly ženy zahalovat, aby zabránily obtěžování ze strany mužů, že ženy jsou odpovědné za mužské excesy.

Zde je celé video:

Zahalená žena je hodná respektu, ty jinak oblečené ne.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace