IWA 2019 - střelecké brýle od Wiley X

IWA 2019 - střelecké brýle od Wiley X
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Brýle WileyX během testu
27 / 04 / 2019, 07:45

Redakce SECURITY magazínu a zástupci FUTURE FORCES FORUM se již tradičně zúčastnili veletrhu IWA, kde jsme společně navštívili expozice s mnoha zajímavými produkty. Druhý z video-medailonků představuje nové brýle řady WX Detection americké společnosti WileyX.

Brýle od americké společnosti WileyX jsou testovány a certifikovány Americkým národním standardizačním institutem na odolnost proti nárazu těžkým tělesem, kdy jsou brýle vystaveny nárazu 500 g těžkého předmětu spuštěného z výšky 127 cm.

Aby brýle získaly certifikát musí po nárazu tělesa zůstat čočka brýlí nepoškozená a i nadále pevně zasazená v obroučkách. Jak takový test vypadá naleznete ve videu z únorového veletrhu IWA 2019.

více na WileyX.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.