Izraelská armáda zbořila rodinné domy tří palestinských teroristů

Izraelská armáda zbořila rodinné domy tří palestinských teroristů
Autor: YouTube/screenshot|Popisek: Izraelská armáda dnes časně ráno dokončila demolici domů tří Palestinců
04 / 04 / 2016, 15:15

Izraelská armáda dnes časně ráno dokončila demolici domů tří Palestinců, kteří při únorovém útoku v Jeruzalémě zabili jednu izraelskou policistku a další zranili.

Jeruzalém 4. dubna (ČTK) - Při únorovém incidentu trojice zhruba dvacetiletých mladíků vytáhla pušky a nože a během bezpečnostní kontroly napadla dvě policistky. Všechny útočníky pak zabili izraelští policisté.

Izrael uvádí, že demolice domů jsou účinným způsobem, jak odradit od dalších útoků. Kritici ale oponují tím, že podobný krok se rovná uplatnění kolektivního trestu.Informovala o tom agentura AP.

Izrael tvrdě zakročuje proti teroristům a likviduje jejich domy

Při útocích Palestinců bylo za posledních šest měsíců zabito 28 Izraelců a dva Američané; střelba Izraelců si za stejné období vyžádala životy nejméně 188 Palestinců.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace