Izraelské námořnictvo se připravuje na teroristický útok na moři

Izraelské námořnictvo se připravuje na teroristický útok na moři
Autor: Ilan Rom / Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0|Popisek: The most advanced SA'AR 5 corvette in the Israeli navy. Now equipped with MF-STAR radar and BARAK-8 Surface to Air Missiles.
04 / 04 / 2016, 12:00

Cvičení probíhalo v jižním Izraeli a cílem bylo prověřit připravenost IDF a zejména námořnictva na teroristický útok na moři.

Izraelské námořnictvo nacvičovalo možné napadení svého plavidla islámistickými radikály, které by v takovém případě mohli vzít rukojmí a plavidlo unést. 

Izraelský plot na hranicích je otázkou národní bezpečnosti země. Proti imigrantům, teroristům a pašerákům

Jedná se především o zabezpečení izraelské hranice v oblasti sousedící se Sinajským poloostrovem, kde operují skupiny blízké ISIS, proto také je nutná bezpečnostní spolupráce s Egyptem a Jordánskem. Zdroj: redakce A7, mluvčí IDFeretz.cz


Obrovské bezpečnostní riziko pro Evropu - neidentifikované nákladní lodě v evropských námořních vodách

Tvrdá kritika Izraele na adresu Belgie a Evropy. Zavřete hranice!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace