Jak krásná Mária, luxusní prostitutka, zastřelila příbuzného amerického prezidenta a vyplakala si pouhých 13 let v base. Již míří domů!

Jak krásná Mária, luxusní prostitutka, zastřelila příbuzného amerického prezidenta a vyplakala si pouhých 13 let v base. Již míří domů!
Popisek: Mária Kukučová
29 / 04 / 2018, 08:00

Čo bolo, to bolo! Přezdívali ji „vražedkyně v bikinách“. Luxusní prostitutka Mária Kukučová (tehdy 26) se snaží dostat ze španělské basy, kde si odpykává trest za vraždu svého zámožného expřítele Andrewa Bushe (†48).

Kukučová si na bývalého klenotníka počkala roku 2014 před jeho luxusní vilou ve španělském pobřežním regionu Costa del Sol. Zabila ho ze žárlivosti na jeho novou známost Rusku Mariu Korotajevu (22), která je v případu jediným očitým svědkem.

psali jsme: Herečka Ashley Judd: „Chtěl, abych se s ním vysprchovala, ale já chtěla Oscara“. Dodnes žije s matkou na odlehlé farmě

U soudu plakala Kukučová tak usedavě, že nedostala doživotí, jak jí předpovídali odborníci, ale pouhých 13 let. To je na úkladnou vraždu opravdu velmi málo. Zřejmě se jí také podařilo dohodnout s ruskou modelkou Korotajevou, která původně tvrdila, že viděla vraždu, ale pak to odvolala (s Kukučovou bývaly kamarádky).

Mária Kukučová a Maria Korotajeva

Mária Kukučová a Maria Korotajeva

 

Kukučová se s Bushem seznámila v jeho klenotnictví v britském Bristolu, kde pracovala jako prodavačka. Pak se ale „vypracovala“. Miliardářovou milenkou byla asi dva roky, vztah ale skončil půl roku předtím, než byl zastřelen. Klenotník o sobě často prohlašoval, že je příbuzný s  rodinou Bushů, která je prezidentskou líhní v USA.

Andrew Bush a Kukučová

Andrew Bush a Mária Kukučová

Žárlivé hysterické scény dělal Kukučová svému dobře platícímu milenci již několik měsíců před vraždou. „Často na něj ječela, snažila se ho ponížit a jednou dokonce ponořila do vody laptop, na kterém měl své účetnictví,“ vypověděla miliardářova dcera Ellie.

psali jsme: Mike Tyson: Mlátička, která plivala uši a na stará kolena se stala komikem

Kukučová se nyní zřejmě bude stěhovat ze Španělska na Slovensko, kde jí bude trest za brutální vraždu ještě snížen.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku