Jak mohou Palestinci porazit Izraelce?

Jak mohou Palestinci porazit Izraelce?
Autor: Screenshot YouTube
12 / 04 / 2018, 11:00

Jeden český přítel mi řekl, že chceme bojovat. Odpověděl jsem, že nechceme. Na druhou stranu je pravda, že víme jak.

Já jsem se začal učit bojovým uměním, když mi bylo šest let a nikdy jsem nepřestal trénovat. To ostatně dělám dosud. Nicméně stále je pravda, že preferujeme nebojovat.

psali jsme: Izraelci zastřelili Palestince, který napadl nožem dva lidi

Takže bych rád řekl všem Palestincům tajemství, jak nás mohou porazit. Většina Izraelců neumí odmítnout volání o pomoc. Byly nám vštěpovány dvě věci - když dostaneme zásah, odpovíme na něj ještě silněji, neukážeme naši slabost, a pokud někdo potřebuje pomoc, tak mu ji samozřejmě poskytneme.

V Izraeli to chodí tak, že když se něco semele, všichni přijdou na pomoci, protože to mají v krvi. Musíme být takoví, protože to je záležitost přežití, výsledek individuální židovské/ izraelské evoluce, což je držet při sobě a  vždy pomáhat slabším. To se týká i mě. Pokud mě někdo požádá o pomoc, je mi jedno, zda je to Čech, Syřan nebo Číňan, ale vždy se snažím pomoci.

psali jsme: Izraelský voják dostal 18 měsíců za zabití zraněného Palestince

Takže milí Palestinci, zbavte všech vašich skupin a buďte tou jednou s jedním hlasem. Je to lepší než k nám chodit a říkat, že potřebujeme k našemu rozvoji a úspěchu pomoc. Chceme žít zdravě, normálně a svobodně. 90% z nás sklopí pohledy a řekne, abychom šli každodenně pracovat. To je cesta, jak ukončit tuto válku.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: David Bohbot

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace