Jak vypadá simulátor F-35 pro americké piloty?

Jak vypadá simulátor F-35 pro americké piloty?
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto F-35
19 / 08 / 2015, 08:00

Kontroverzní a velice drahý projekt stíhače 5.generace F-35, který se má stát páteří amerického letectva přináší mnoho zajímavých technologií. Jednou z nich je i simulátor pro výcvik pilotů.

Simulátor, za který by dal fanda leteckých simulátorů klidně svoji babičku je umístěn na letecké základně Luke Air Force Base.

F-35 Lightning II Full Mission Simulator (FMS)

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.