Jak zabezpečit svůj byt, chatu nebo firmu proti nevítaným návštěvníkům?

Jak zabezpečit svůj byt, chatu nebo firmu proti nevítaným návštěvníkům?
14 / 09 / 2015, 13:00

V úterý 15. září začíná v Praze Letňanech největší bezpečnostní veletrh v České republice. Není určen pouze pro firmy, ale i pro širokou veřejnost.

Jak ochránit svůj pozemek, jaká čidla nebo kamery použít? Jaké jsou bezpečnostní trendy? Jak co nejlépe zabezpečit budovu firmy nebo školy před vstupem osob, které mohou být potencionálně nebezpečné? Jak vypadá inteligentní budova? 

Na všechny otázky najdete odpovědi na mezinárodním veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015), který začíná 15. září 2015 v 10:00 a potrvá až do soboty 19. září v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Prague Fire & Security Days 2015 je prestižní, především B2B přehlídka nejnovějších trendů v oboru protipožární a bezpečnostní techniky, systémů a služeb, pořádána společností MASCOTTE s.r.o. Kromě oboru fire & security je zastoupena obory it a kyber ochrany, bezpečnosti v dopravě a integrovaných systémů budov.

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

FSDays je mediálně sledovaná akce zaměřená na netradiční prezentaci elektronických zabezpečovacích systémů, soukromých bezpečnostních agentur, bezpečnostních složek státu, poskytovatelů služeb v oblasti ochrany zdraví, života a majetku.

 V hale 5A jsou vystavovatelé, kteří chtějí oslovit svými produkty a službami z oblasti zabezpečení a protipožární ochrany zejména širokou veřejnost - koncového zákazníka. Pro lepší orientaci návštěvníka na veletrhu je označena jako FSDays HOME.

Podívejte se, jak probíhal tento veletrh v loňském roce...Výsledky odborné soutěže o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014 + VIDEOWorkshop Security magazínu - VIDEO

A nabízen byl například i tento zabezpečovací systém EPIR 3, o kterém jsme psali v článku "Minialarm EPIR 3 - rychlé a spolehlivé zabezpečení chaty, garáže nebo karavanu":

Alarmprodej- EPIR 3

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace