Jaké jsou nejlepší zbraně pro ženy? Na sebeobranu skoro všechny!

Jaké jsou nejlepší zbraně pro ženy? Na sebeobranu skoro všechny!
Autor fotografie: Zbraně Jirkovský|Popisek: účinná obrana
19 / 02 / 2018, 10:15

Chodíte v nočních hodinách místy, které čiří prázdnotou? Míváte strach, když slyšíte kroky lidí, co se plíží těsně za vámi? Díky zbraním se můžete cítit bezpečněji. Zbraně jsou přece i pro ženy.

Když bychom udělali nějaký průzkum žen, které se staly obětí znásilnění nebo přepadení, určitě by vám řekly, že by udělaly cokoli za to, aby se účinně mohly bránit. Sice většinou ženy mají odpor ke zbraním, ale věřte, že ten pocit jistoty je opravdu silnější.

Dokonce v USA se teď zbrojní průmysl zaměřuje právě na dámy. Podle statistik tam výrazně vzrostl počet ozbrojených žen. Něžné pohlaví za velkou louží prý objevuje „vzrušení ze střílení“.

O takovém vzrušení se ujistila i naše youtuberka, která šla do obchodu se zbraněmi, aby zjistila, které zbraně jsou pro ženy nejlepší. Takže, milé dámy, nezapomínejte, šaty nejsou jediné zbraně, kterými svůdné ženy mohou muže odzbrojit.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie  - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace