Jaké jsou nejlepší zbraně pro ženy? Na sebeobranu skoro všechny!

Jaké jsou nejlepší zbraně pro ženy? Na sebeobranu skoro všechny!
Autor fotografie: Zbraně Jirkovský|Popisek: účinná obrana
19 / 02 / 2018, 10:15

Chodíte v nočních hodinách místy, které čiří prázdnotou? Míváte strach, když slyšíte kroky lidí, co se plíží těsně za vámi? Díky zbraním se můžete cítit bezpečněji. Zbraně jsou přece i pro ženy.

Když bychom udělali nějaký průzkum žen, které se staly obětí znásilnění nebo přepadení, určitě by vám řekly, že by udělaly cokoli za to, aby se účinně mohly bránit. Sice většinou ženy mají odpor ke zbraním, ale věřte, že ten pocit jistoty je opravdu silnější.

Dokonce v USA se teď zbrojní průmysl zaměřuje právě na dámy. Podle statistik tam výrazně vzrostl počet ozbrojených žen. Něžné pohlaví za velkou louží prý objevuje „vzrušení ze střílení“.

O takovém vzrušení se ujistila i naše youtuberka, která šla do obchodu se zbraněmi, aby zjistila, které zbraně jsou pro ženy nejlepší. Takže, milé dámy, nezapomínejte, šaty nejsou jediné zbraně, kterými svůdné ženy mohou muže odzbrojit.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie  - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku