Jana Černochová - aktivistka Greta jako politička s očima plnými nenávisti

Jana Černochová - aktivistka Greta jako politička s očima plnými nenávisti
Popisek: Jana Černochová
24 / 09 / 2019, 09:00

Komentář Jany Černochové k vystoupení Grety Thunberg v OSN.

Až do teď jsem se ke Gretě nikde nevyjdřovala, nepřišlo mi to vůči slečně, která není v politice a nemá vůbec za nic a za nikoho odpovědnost, seriózní a slušné. Ale dneškem se z aktivistky stala političkou, takže - jako rovná s rovnou - můžu s čistým svědomím napsat, co si o jejím včerejším politickém vystoupení na summitu, myslím. Ne, nejsem okouzlená, naopak, jsem velmi nemile překvapená, protože to bylo příšerné.

Politička Greta je ze všeho nejvíc zamilovaná sama do sebe a do svého hlasu, je fanaticky nenávistná (nebo si to vystoupení špatně natrénovala a “přehrála to”, těžko říct...) a absolutně není ochotná poslouchat někoho jiného, než sebe. Na summitu kromě - hodně dobré angličtiny, výhrůžek, urážek a zamračeného čela a očí plných nenávisti, bohužel nepředvedla vůbec nic. Neřekla žádná východiska, ani nepředstavila “svůj” plán. Jenom dokázala všem frackovitě vynadat a obvinit je z plánování konce světa.

Nikomu jeho nadšení političkou Gretou neberu a nestavím se ani proti opatřením, která OPRAVDU reálně pomohou našemu životnímu prostředí, ale já si prostě lídra, který osloví miliony lidí po celém světě, představuju jinak, než sebestřednou hřímající političku, bez vlastní vize a se znepokojující nenávistí ve tváři.

Zdroj: FB Jany Černochové

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace