Jana Černochová: Francouzi ze sebe dobrovolně udělali stádo ovcí

Jana Černochová: Francouzi ze sebe dobrovolně udělali stádo ovcí
15 / 07 / 2016, 19:30

Masakr v Nice. Až odezní projevy soustrasti, co bude dál? Ve stavu v jakém se Francie už pár měsíců nachází mají být při takové mega oslavě posílené patroly! Policisté běželi za vozem, báli se střílet, nebo byli zase neozbrojeni?

Francouzští neomarxisté, v čele s jejich presidentem a ostatními impotenty, kteří léta tupě a mlčky přehlížejí sebevraždu, kterou na sobě Francie páchá svojí migrační politikou a kteří se tak maximálně zmůžou na projevy soustrasti rodinám a prodloužení stavu ohrožení, mají díky svojí neschopnosti, iracionálním snahám o odzbrojení vlastního obyvatelstva a všech Evropanů kolem, na rukou krev.

Vůbec bych se nedivila tomu, když by nějaký Francouz, místo, aby hledal příčinu, navrhl Evropské komisi omezení automobilové dopravy, podle stejné logiky, jako to udělali v případě represe vůči legálním držitelům zbraní po střelbě v pařížském klubu v listopadu 2015.

Ano, lituji oběti a i já projevuji účast, ale národ, který ze sebe dobrovolně udělal stádo ovcí, už konečně musí zapomenout na volnost, rovnost, bratrství a zvednout korouhev....Jinak to v Evropě odskáčeme všichni.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.