Jana Černochová (ODS): Ať se smaží v pekle ti, co nazývají vojáky Armády České republiky žoldáky

Jana Černochová (ODS): Ať se smaží v pekle ti, co nazývají vojáky Armády České republiky žoldáky
Popisek: Jana Černochová
11 / 08 / 2018, 11:00

Jasné sdělení náčelníka Generálního štábu gen. Opaty právě teď v České televizi! Slovo chlapa a bojovníka u kterého mám 100% jistotu, že když by to jenom trochu šlo, tak zrovna on půjde kluky pomstít v první linii.

A každý primitiv z našich luhů a hájů, který nazývá vojáky Armády České republiky žoldáky, ať se smaží v pekle, dodávám já. Čím drsnější primitivní urážky od blbečků, tím menší něco jiného. A mozek taky, přirozeně. Smutné je, že nejvíc zlých keců mají imitace mužů plus minus v mém věku. Byla by to zajímavá sociologická rozborka proč zrovna oni?

Moje teorie je, že tyto kreatury opravdovým chlapům v uniformách závidí, protože vědí, že jim nesahají ani po kotníky. Život jim fičí a ztrácí rozum i testosteron, neuběhnou 10 kiláků pod hodinu, vlajkou mávají tak maximálně na fotbale-hokeji, žádná princezna k nim fascinovaně nevzhlíží, do “bojové” akce se dostanou tak maximálně o dovolené, když jako koupáci bojují o lehátko v Bulharsku.

Sorry za emoce, ale tenhle druh primitivní nenávisti mě vždycky dostane. Můžu se hádat s lidma o Rusko, Ukrajinu, Palestinu, Trumpa, Putina, celou EU etc..... a normálně si přečtu jejich názor, ale dehonestování a urážení lidí, kteří nesedí s lahváčem na gauči, prostě nesnesu a mažu blbečky z FB i ze života.

FB Jany Černochové

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace