Jana Černochová - pro hradního mluvčího a ty pomalejší ve třídě

Jana Černochová - pro hradního mluvčího a ty pomalejší ve třídě
Autor: Redakce |Popisek: Jana Černochová
24 / 04 / 2020, 08:00

K rozhodnutí Městského soudu v Praze, který rozhodl, že vláda jednala protiprávně, vyvolal na politické scéně velký rozruch. Takže aby bylo jasno, co se vlastně stalo, napsala poslankyně Jana Černochová pro ty pomalejší, jako je třeba hradní mluvka Ovčáček návod.

Soud rozhodl, že omezení vydaná Ministerstvem zdravotnictví byla vyhlášena v rozporu se zákonem. Nehodnotil jejich oprávněnost, ani přiměřenost. Dal vládě čas k nápravě.

Pro Andreje Babiše ještě jednou: Soud rozhodl, že omezení vydaná Ministerstvem zdravotnictví byla vyhlášena v rozporu se zákonem. Nehodnotil jejich oprávněnost ani přiměřenost. Dal vládě čas k nápravě.

Pro Miloše Zemana a jeho mluvčího ještě jednou: Soud rozhodl, že omezení vydaná Ministerstvem zdravotnictví byla vyhlášena v rozporu se zákonem. Nehodnotil jejich oprávněnost ani přiměřenost. Dal vládě čas k nápravě.

Už chápou všichni ve třídě? I ti pomalejší?

Pro Adama Vojtěcha nemá smysl opakovat, ten by měl jít asap vrátit titul na adresu: Právnická fakulta UK, nám. Curieových 7, Praha 1! 

Zdroj: FB Jany Černochové

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace