Je libo znásilnit? Nápad Zelených s unisex WC houfuje zvěř ke krmelci

Je libo znásilnit? Nápad Zelených s unisex WC houfuje zvěř ke krmelci
05 / 01 / 2017, 17:00

Komentář: Nápad berlínské buňky německých Zelených, aby veřejné budovy disponovaly záchody pro oboje pohlaví, mi přijde jako slepá ulička politického programu a vydrží tak do prvního znásilnění.

 

Server Novinky.cz ve čtvrtek přinesl informaci, že Dirk Behrendt, člen nového berlínského parlamentu za stranu Zelených předložil legislativní návrh na zavedení unisexových toalet městskému parlamentu s odůvodněním, že se snaží odstranit komplikace z běžného života.

„Chceme odstranit překážky každodenního života, unisex toalety ve veřejných budovách tomu pomohou,“ zdůvodnil svůj návrh. Realizace nápadu se bude zkoušet v deseti budovách, které byly pro tento účel vybrané. Jsou mezi nimi dvě kulturní instituce, úřad práce, okresní soud, škola, finanční úřad, policejní a hasičská stanice. Nedělám si iluze o tom, že Zelení budou chtít prosadit tento záměr nakonec i do soukromých institucí.   

související: Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je ...

 

Na straně jedné chápu, že se sloučením toalet pro muže a ženy dají ušetřit energie a náklady na jejich údržbu, nebo že se člověk při vykonávání potřeby může seznámit s opačným pohlavím a poklábosit si přes stěnu kabinky o lesku braniborské brány, ale potřebuje zrovna imigranty přetékající hlavní město Německa takovýto „zlepšovák“? 

doporučujeme: Rakouská FPÖ přimáčkla ministerstvo: Migrace a počet znásilnění spolu ...

 

Německo přijalo jen za loňský rok více než milion imigrantů, kteří se rozptýlili do velkých měst. Z celkového počtu žadatelů o azyl je drtivá většina mužů v produktivním věku. O jejich hormonální hladině testosteronu a zvyklosti zacházení se ženou pramenící z koránu jsme si mohli udělat obrázek po loňských událostech v Kolíně nad Rýnem, kdy došlo na Silvestra k regulérnímu hromadnému znásilnění více než stovek obětí na veřejném prostranství. Sexuální nevzbouřenost muslimských imigrantů je do jisté míry způsobena i odlišným pohledem na sebeukájení. Přestože o masturbaci není v koránu ani zmínka, jelikož prorok Mohamed a jeho spolubojovníci měli tolik manželek, konkubín a otrokyň, že na ni neměli čas pomyslet, zmiňují se o onanii stručně jen hadísy -  ústně uchovávané výpovědi o činech a skutcích islámského proroka Mohameda. Ty ji spíš povolují jako krajní případ sebezáchrany před pokušením znásilnit ženu patřící bližnímu. 

související: Šéfka Zelených kritizuje postup policie v Kolíně nad Rýnem

 

Nemůžu si pomoct, ale nápad Zelených se mi jeví jako absolutně scestný, pramenící z nepoučitelnosti. Vždyť co lepšího si může pytlák přát, než když mu přijde zvěř až ke krmelci? Vzpomeňte si na tento můj komentář, až dojde k prvnímu znásilnění na unisexovém WC.

 

autor: Jan Blažek

související:

Dvě dívky byly v Německu znásilněny, jedné bylo teprve 14 let

Silvestr ve Vídni? Rakouská policie rozdá ženám kapesní sirény

Afghánský uprchlík znásilnil a zavraždil dceru vysokého unijního úředníka. ...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace