Jednatel EUROPEAN INSTITUTE na Konferenci Izrael po 70 letech v Senátu ČR

Jednatel EUROPEAN INSTITUTE na Konferenci Izrael po 70 letech v Senátu ČR
10 / 05 / 2018, 17:00

Dne 9.5.2018 se p. Ing. Vladislav Stanko, MBA - jednatel společnosti EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION, s.r.o. zúčastnil mezinárodní konference “Izrael po 70 letech a jeho vztahy s Českou republikou” v Senátu Parlamentu ČR, pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horské a místopředsedy Senátu PČR Jiřího Šestáka.

Osobně pozdravil a krátce pohovořil s J.E. Danielem Meronem - velvyslancem Státu Izrael v ČR, s p. Martinem Stropnickým - ministrem zahraničních věcí ČR a s p. PhDr. Pavlem Žáčkem, Ph.D. - poslancem Parlamentu ČR.

EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě spolupracuje s odborníky na bezpečnost a vzdělávání ze Státu Izrael. Jsme hrdými partneři výstavy MASARYK a SVATÁ ZEMĚ v Muzeu TGM v Lánech.

Konference


Konference: 1. místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horská a místopředseda Senátu PČR Jiří Šesták si Vás dovolují pozvat na konferenci Izrael po 70 letech a jeho vztahy s ČR Místo setkání: Senát Parlamentu ČR, Valdštejnské náměstí 17/4, Praha 1 (Hlavní sál – vstup z IV. nádvoří přes recepci „C2“) 13:00 – 14:00 I. PANEL - IZRAEL A EU (Moderace: Miluše Horská) Martin Stropnický - ministr zahraničních věcí ČR Daniel Meron - velvyslanec Státu Izrael v ČR Jefim Fištejn – publicista, Český rozhlas 14:00 – 15:00 II. PANEL - SOUČASNÝ IZRAEL (Moderace: Jiří Šesták) Daniel Herman – bývalý ministr kultury ČR Lukáš Přibyl - bývalý ředitel Českého centra v Tel Avivu Ivo Schwarz - velvyslanec ČR v Izraeli Karel Sedláček - místopředseda Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém 15:00 – 15:30 coffee break 15:30 – 16:30 III. PANEL - VZTAHY MEZI ČR A IZRAELEM (Moderace: Pavel Fischer) Josef Lazar - člen Akademické rady AV ČR Leo Pavlát - ředitel Židovského muzea v Praze Pavel Smutný - president Česko-izraelské smíšené obchodní komory Michael Žantovský - ředitel Knihovny V. Havla, bývalý velvyslanec v Izraeli

Zdroj: www.european-institute.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.