Jednoduché dálkové ovládání vypínačů smartphonem

Jednoduché dálkové ovládání vypínačů smartphonem
Autor: Switchmate|Popisek: Switchmate
27 / 03 / 2015, 10:45

Na současný vypínač stačí přichytit zařízení Switchmate.

Switchmate nabízí na stránkách Indiegogo jednoduchí zařízení s připojením Bluetooth k chytrému telefonu. Pomocí aplikace ve smartphonu lze jednoduše dálkově ovládat vypínače světel. Výrobce se snažil zkonstruovat co nejjednodušší zařízení, aby pro jeho instalaci nebyl nutný zásah ro rozvodů elektřiny.  

Zařízení se přichytí magnetem na současný vypínač a spínač uvnitř ovládá původní tlačítko.  Pomocí aplikace pro Android nebo iOS lze nejen přímo ovládat spínač, ale i nastavit časování sepnutí.

Jak funguje:

Zdroj YouTube, Switchmate, gizmag.com

Psali jsme také:

Inteligentní žárovka pro bezpečný domov

NOVINKA - plně bezdrátová FULL HD bezpečnostní kamera - první na světě

Smartphone místo recepce - unikátní řešení v hotelových řetězcích

Minialarm EPIR 3 - rychlé a spolehlivé zabezpečení chaty, garáže nebo karavanu

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace