"Jenom idiot může tvrdit, že jsou migranti přínosem," zaznělo z českého senátu

&quote;Jenom idiot může tvrdit, že jsou migranti přínosem,&quote; zaznělo z českého senátu
26 / 03 / 2016, 13:45

Server ParlamentniListy.cz zveřejnil rozhovor se senátorem Jaroslavem Doubravou.

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

Mám za to, že jenom idiot může tvrdit, že jsou migranti přínosem. Přínosem může být 0,5 % z nich, vysokoškolsky a technicky erudovaní lidé. O ty byl zájem i bez migrace. Proč je mnoho potomků migrantů nezaměstnaných? Ve valné většině do Evropy nejdou pro práci, ale pro dávky. Mají nás za své otroky, kteří na ně musejí pracovat. Netají se tím, ale nikdo z kompetentních to nechce vidět a slyšet. A co horšího, my se jako jejich otroci začínáme chovat. Několikrát jsem již řekl, že celá migrace byla vyvolána Amerikou, aby oslabila ekonomiku EU. Za tím si stojím. Je mi opravdu líto, že se jí to daří!
A ještě něco. Opravdu si někdo může myslet, že v migrantech přicházejí pracovní síly pro evropský průmysl, jestliže přicházejí ze zemí, kde žádný není nebo je jen minimální? Pokud by tak toužili po práci, proč si nevyhrnou rukávy a nedají se do ní u nich doma, tak jako to udělali obyvatelé Evropy!

Co říkáte reakcím německých politiků?

Kdo je v Německu zastánce migrace je buď naivní idiot, viz zelení a někteří sociální demokraté, nebo ti, kteří jsou placeni nadnárodními korporacemi, jež chtějí díky migrantům srazit cenu práce v Evropě. To, jak jsou naivní, jim ukáže blízká budoucnost. Jsem přesvědčen, že většina z nich je nevzdělaná, a co hůř, nevzdělatelná. To, co je sem přilákalo, jsou gauneři zaplacení k tomu, aby je sem nalákali, jsou to jejich růžové představy, že tu létají pečení holubi přímo do úst. Ostatně první, po čem se ptají, jsou ty slíbené domy, peníze atd. Zajímavé je, že jsem nezaznamenal poptávku po práci! Mezi tyto sluhy korporací patří i tetka Merkelová.

Celý rozhovor naleznete zde.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace