Jí uškrtil, jeho umlátil. Tunisan brutálně zavraždil důchodce, protože volili protiimigrační FPÖ

Jí uškrtil, jeho umlátil. Tunisan brutálně zavraždil důchodce, protože volili protiimigrační FPÖ
06 / 07 / 2017, 07:45

Rakouským Lincem otřásla brutální vražda staršího manželského páru.

54letý Tunisan, který žije v Rakousku od roku 1989, zavraždil v Linci důchodce jen proto, že podporovali protiimigrační stranu FPÖ. Navíc v něm rostla nenávist k rakouské společnosti, která mu měla ubližovat.

Vraždu muž provedl zvlášť surovým způsobem. 85letou ženu nejprve uškrtil, jejího 87letého manžela pak umlátil a ubodal. Jejich byt pak zapálil, aby zakryl stopy. Manželé se vzhledem ke svému věku nemohli účinně bránit. Muž se s nimi znal již delší dobu, protože mu finančně vypomáhali. Nakonec se však vrah sám přihlásil na policii.

Podle policie už byl předtím Tunisan odsouzen za týrání zvířat. Měla v něm podle vyšetřovatelů postupně růst nenávist k rakouské společnosti, která mu měla ,,ubližovat". Například tím, že mu úřady zkrátily sociální dávky.

Vyšetřovatelé k případu dále vedli, že svou nenávist Tunisan později směřoval právě k protiimigrační FPÖ. Jako muslim měl podle policie navíc pocit, že nepatří do rakouské společnosti, i když v ní žil 28 let. Proto se rozhodl jí pomstít a zavraždit dva bezbranné důchodce.

Spolkový kancléř Christian Kern prohlásil, že je vraždou ,,hluboce otřesen". Podle něho takové případy ohrožují důvěru v multikulturní společnost, což je třeba rozhodně odsoudit.

 

psali jsme:

„Allahu akbar, ty smradlavá židovko! Lékařku zavraždil sedmadvacetiletý ,,vyšinutý" muslim z Afriky

 

Zdroj: epochtimes.de

Tagy článku