John McAfee bude mít za 21 dní svůj vlastní McAfee coin

John McAfee bude mít za 21 dní svůj vlastní McAfee coin
Popisek: John McAfee
04 / 06 / 2018, 19:00

Kryptosvět zažil veliký otřes po nečekané zprávě od respektovaného ,,kryptotáty“ Johna McAfeeho, když tweetnul, že jeho vlastní coin zvaný McAfee coin je na cestě. Tento coin bude údajně fiat měna ručená kryptem. Jak sám John řekl: ,,Přesný opak toho, co se banky snaží udělat.”

Zdá se však, že nás čeká množství dalších informací v blízké budoucnosti. McAfee už podal trochu bližší vhled do toho, jak jeho měna bude fungovat ve svém rozhovoru pro CryptoNews India.

psali jsme: Soud poslal muže za krádež bitcoinů za 16 milionů na 9 let do vězení

McAfee Promissory Note (McAfeeho směnka) je první fiat kryptoměnový sběratelský předmět, který je 100% chráněný proti padělání. Každý note je připojený k blockchainu tokenem nebo sérií tokenů. Tyto ,,bankovky,” budou moci po nějaké době po svém vydání být vyměňovány za skutečné služby. Pokud vás hlouběji zajímá fungování McAfeeho směnky, doporučujeme tento článek.

 

Kryptoanalytikové věří, že McAfeeho tweet je něco tak mocného, že může vyvolat boom pro kryptoměny. Již několikrát John způsobil, že jediným tweetem rozpohyboval miliony dolarů investice do ICO, některé kryptoměny poskočili o víc jak 100% v ceně po jediném takovém tweetu.”

Vezmeme-li v úvahu McAfeeho 828,000 followerů na Twitteru, McAfee má potenciál dosáhnout k milionům kryptoměnových nadšenců.

John si toho je taky dobře vědom, ne nadarmo si účtuje $105,000 za tweet dělající reklamu kryptoměnovému projektu.

McAfee před krátkou dobou varoval na Ethereum World News, že se blíží kryptoměnová válka.

,,Banky nám už vyhlásily válku tím, že nás nenechají nakupovat krypto pomocí kreditních karet. Jedna věta nám zní v uších již od začátku blokády kreditních karet před čtyřmi měsíci. Americké a britské banky nejdřív zakázaly takovéto obchodování a mnoho směnáren proto implementovalo neodpovídající poplatky klasifikováním nákupů kreditní kartou jako hotovostní zálohy.”

psali jsme: Buffett a Gates se přidali ke kritikům bitcoinu

Dále tvrdí, že “SEC se snaží zbavit kryptoměn tak, že k ním přistupuje jako k riziku bezpečí, jsme ve válce. Je třeba vzít situaci do vlastních rukou a první krok je napsat vašemu kongresmanovi. To sice není možnost pro většinu kryptoměnových traderů, tento příští však ano. Stále žijeme v době, kdy je fiat používán pro většinu transakcí a plateb. Z toho důvodu musíme směňovat z krypto na fiat a vice versa, proto potřebujeme banku, která je tuto službu ochotná poskytnout. Pokud směny krypto/fiat vaše banka neposkytuje, ptejte se proč, a hrozte, že změníte banku. Až bude takovýchto stížností dost, banky nebudou mít na výběr.”

Článek vznikl originálně na webové stránce CryptoSvet.cz

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku