John Travolta: jeho masér se vytasil se skoro 20 let starou historkou ze sauny. Šílenství pokračuje

John Travolta: jeho masér se vytasil se skoro 20 let starou historkou ze sauny. Šílenství pokračuje
Popisek: John Travolta
26 / 05 / 2018, 18:00

Šílenství zvané Me Too nabývá tak obludných forem, že by bylo nejlépe nad ním mávnout rukou. Jenže ono to nejde. Míří do nejvyšších sfér, zasahuje politiky, policisty, herce, zkrátka úspěšné muže. Drancuje jim životy, ničí kariéry ale okrádá je o nehorázné sumy.

99% procent historek je neprůkazných, přesto už z kapes obviněných vytáhly jejich autorky miliony dolarů. Jasně se tu ukazuje, jakou moc mají média a především jejich publikum, jehož společenskou část tvoří drtivou převahou ženy divačky a čtenářky.

psali jsme: Fanynka tvrdí: „Stallone chtěl sex ve třech“. Média: „Máme důkaz!“ Herec: „Nikdy se to nestalo.“

Další obětí této ideologické štvanice je herec John Travolta, jemuž se po obvinění jeho masérem hroutí manželství s producentkou Kelly Preston, které trvalo 27 let. Není mu nic platné, že masérovu historku z roku 2000 popírá a je to tak slovo proti slovu. A to si jeho manželství prošlo mnoha těžkými zkouškami, včetně smrti syna.

Podle masérovy verze se od něj nechal herec masírovat v roce 200O v hotelu Palm Springs v Kalifornii. Masér (tehdy 21) ji postavil na tvrzení, že si od něj herec nechal masírovat pozadí a pak s ním šel do hotelové sauny. Pak prý dal herec masáž masérovi.

psali jsme: Nejhodnější muž Tom Hanks: Genderové ideoložky si ho šlechtí, ale brzy napadnou i jeho, shodují se experti. Tom mezitím šlape vodu

Herec tvrdí, že maséra nezná, respektive si ho nepamatuje. Existuje však policejní záznam, podle kterého se na policii tehdy masér skutečně obránil, že se herec pokusil ho znásilnit. Policie však případ odložila.

Pravdou je, že Travolta pro zábavu vystupoval v travesti show Vrcholná ostuda. O poměru s hercem nemluvil jediný masér, ale hned čtyři. Nic se však nepodařilo dokázat.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.