JSDays 2022 je první letošní odbornou konferencí Gopasu

JSDays 2022 je první letošní odbornou konferencí Gopasu
Autor fotografie: Gopas|Popisek: JSDays 2022
15 / 02 / 2022, 14:00

Počítačová škola GOPAS vloni poprvé nabídla akci zaměřenou na rychle se rozvíjející oblast JavaScript. Její další ročník, tedy JSDays 2022 ONLINE, je připravený na 17. února.

Konference JSDays 2022 ONLINE je jedním z novějších přírůstků v nabídce odborných konferencí Počítačové školy GOPAS. Je určená zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají.

„JavaScript jako multiplatformní skriptovací jazyk nabývá v současné době, kdy je třeba vyvíjet aplikace využitelní jak na počítačích, tabletech, tak na chytrých telefonech a dalších smart zařízeních, nabývá rychle na významu. Proto považujeme za důležité pro naše IT profesionály připravit akci, v jejímž rámci mohou načerpat informace o nejnovějších trendech a získat ucelený přehled o vývoji JavaScriptu a dalších podobných nástrojů. Konferenci pořádáme v on-line podobě, takže počítáme i s účastí slovenských IT odborníků, a to nejen mezi přednášejícími, ale i účastníky konference,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel počítačové školy GOPAS.

JSDays 2022 ONLINE představí účastníkům aktuální novinky v JavaScriptu, nabídne porovnání frameworků i možné směry dalšího vývoje. Mluvit se bude i o tom, v jak účinnou zbraň se JavaScript může změnit v rukou hackera nebo jak lze využít jazyk Kotlin při psaní JavaScriptových aplikací. Developerům asi není neznámý pojem Angular, s jehož aktuální verzí a jejími přínosy se mohou seznámit v 60 minutách. Další přednášky se zaměří například na Hooky v Reactu, motivaci k jejich vzniku, pravidla použití i jejich úskalí.

Konference bude jednodenní a nabídne 14 přednášek dvanácti předních českých a slovenských odborníků. Protože se uskuteční v on-line podobě, budou mít její účastníci ještě po dalších 7 dní k dispozici archiv všech přednášek.

Podrobné informace o konferenci najdete na jejích stránkách.

 

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Gopas.cz

Tagy článku