Jsem ruský okupant a nebaví mě to skrývat

Jsem ruský okupant a nebaví mě to skrývat
Autor: Youtube
09 / 03 / 2015, 17:00

Ukrajinská odpověď na propagační video Ruska na sebe dlouho nenechala čekat.

Ukrajinské video připomíná, kde všude armády Kremlu prolévaly krev. Výčtem měst, jako Budapešť 1956, Praha 1968, Tbilisi 1989, Vilnius 1991 to ale nekončí. Zamrazí záběry z gulagů, hromady lebek a kostí, video připomíná i přepadení Finska, čí Polska. Konečně, podívejte se sami.

Video končí mrazivým "a dnes přicházím k Vám, protože já jsem okupant!"

Původní ruské video oslavující ruský imperialismus dokonce retweetovala ruská ambasáda v České republice. A zde si ho můžete prohlédnout.

Zdroj: Youtube

Psali jsme také:

Rusové osmnáctkrát zvýšili výdaje na zbrojení!

Debalcevo: rozmetaná kolona Ukrajinců na ústupu a bohaté trofeje separatistů

Debalcevo padlo, ukrajinské jednotky se stahují

Lídr proruských separatistů Zacharčenko byl právě raněn v Debalcovo

Ukrajina: boje o Debalcevo pokračují

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace