Juncker vo svojom prejave hovorí o ''lídroch iných planét,'' jeho prejavu skoro nikto nerozumie.

Juncker vo svojom prejave hovorí o ''lídroch iných planét,'' jeho prejavu skoro nikto nerozumie.
16 / 07 / 2016, 15:45

Predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker, vo svojom prejave hovorí o „lídroch iných planét“. Tomu čo vlastne hovoril, asi nikto úplne nerozumie.

Jean-Cloude Juncker

„Mali by ste vedieť, že tí, ktorí nás pozorujú z diaľky, sa obávajú. Videl som, počul som a načúval som niektorým z vodcov iných planét. Veľmi sa obávajú spôsobu, akým sa bude Európska únia ďalej uberať. Preto by sme mali uistiť Európanov a tých, ktorí nás pozorujú z diaľky.“

Zdroj: YouTube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.