Kam oko nedohlédne. Obraz z nedostupného prostoru jednoduše přes WiFi na mobil, notebook nebo tablet

Kam oko nedohlédne. Obraz z nedostupného prostoru jednoduše přes WiFi na mobil, notebook nebo tablet
Popisek: Coantec M3-P
29 / 05 / 2018, 08:30

Inspekční kamera (boroskop) Coantec M3-P představuje absolutní špičku ve své kategorii. Je určena pro zkoumání obtížně přístupných míst a je vybavena jako jedna z prvních na trhu i nočním viděním. Tato profesionální inspekční kamera je určena především pro složky záchranného integrovaného systému, speciální jednotky a silové složky. Obraz je možné přenášet přes WiFi připojení až na čtyři zařízení současně.

Sonda kamery s vysoce odolnou safírovou čočkou má průměr šest milimetrů a je umístěna na pohyblivém kloubu, který umožňuje pohyb v rozsahu 360° při maximálním ohybu 150°. Sonda je zakončena výkonným LED reflektorem pro osvětlení zkoumaného prostoru. Ovládá se pomocí mini joysticku. Samotný kabel sondy je vyroben ze čtyřvrstvého vysoce odolného materiálu.

Přenášený obraz se zobrazuje na 3,5" HD TFT displeji a dále se přenáší prostřednictvím vestavěného WiFi modulu současně až na čtyři připojená vzdálená zařízení, jako jsou mobilní telefony, notebooky nebo tablety. Obraz lze zvětšit až dvakrát, uložený záznam pak až čtyřikrát. Záznam (fotografie i video) se ukládá na paměťovou kartu s kapacitou do 8 GB. Coantec M3-P je jedna z prvních inspekčních kamer na trhu, která je vybavena i funkcí nočního vidění, a umožňuje tak skryté sledování skrz malé otvory i v noci.

Inspekční kamery, nazývané také boroskopy, umožňují nahlédnout do skrytých a obtížně dostupných míst. Široké uplatnění najdou nejen například v automobilovém průmyslu a opravárenství, ale jsou často používány i silovými složkami nebo hasiči a záchranáři,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „ V nabídce obchodu Spyshop24 najdete na dvě desítky inspekčních kamer pro široké spektrum použití. Od té nejjednodušší, USB EN-07 pro připojení k mobilnímu telefonu, až po profesionální Coantec M3-P s nočním viděním a WiFi přenosem obrazu.“

Inspekční kamera Coantec M3-P se vyznačuje vysokou odolností. Sonda splňuje normy IP57 (odolnost proti stříkající vodě a prachu) a displej normy IP55 pro venkovní použití (lze používat i při krátkodobých slabých atmosférických srážkách). Je napájena z akumulátoru a v provozu na jedno nabití vydrží více než čtyři hodiny.

Cena a dostupnost:

Inspekční kamera Coantec M3-P je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz. Cena na vyžádání u prodejce.

Technická specifikace kamery

Noční vidění: ano

Inspekční kabel: elastický, průměr 6 mm, délka 1,5 m

Formát souborů: jpeg, avi

Displej: 3,5" LCD 640 × 480

Zorný úhel: práce se světelným zdrojem 120°, práce s nočním viděním 90°

Pohyblivý kloub: rozsah 360°, zorný úhel max. 150°

Reflektor: 7 úrovní

Zvětšení: statické (obraz) 4×, digitální (živě) 2×

Přenos WiFi: frekvence 2,4 GHz, rychlost přenosu 54 Hz, citlivost 65 dBm

Počet připojení: 4

Voděodolnost: IP57

Vzdálená správa: ano

Zápis dat: paměťové karty až 8 GB

Doba práce: až 4,5 h

Napájení akumulátor: 3200 mAh

Pracovní teplota: od -10 °C do 50 °C

Teplota skladování: od -20 °C do 60 °C

Přípustná vlhkost: do 90 %

Doba nabíjení: až 4 h

Hmotnost: 0,45 kg

 

Coantec je firma založená v roce 2012, která se specializuje na výrobu průmyslových inspekčních kamer, automobilových boroskopů a policejních endoskopů. S ohledem na nezávislé inovace vypustila firma Coantec na trh historický první HD endoskop. Firma sází na rozvoj prostřednictvím nejnovějších technologií, zajišťuje si tak rychlé stoupání na světovém trhu, získávání nových zástupců a odběratelů po celém světě.

 

Firma SpyShop24 působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24 těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace