Kanadská společnost GSCI představí na veletrhu obranné techniky DSA kompaktní fúzní zaměřovač pro taktické sledování a pozorování

Kanadská společnost GSCI představí na veletrhu obranné techniky DSA kompaktní fúzní zaměřovač pro taktické sledování a pozorování
Autor fotografie: GSCI|Popisek: QUADRO-S.
12 / 04 / 2018, 14:00

Na veletrhu obranné techniky DSA představí společnost GSCI zaměřovač QUADRO-S.

Firma General Starlight (GSCI), přední výrobce a distributor precizní optiky pro noční vidění a zařízení termálního snímání, představí na nadcházejícícm veletrhu obranné techniky DSA v Malajsii (16. - 19. dubna) kompaktní zaměřovač  QUADRO-S.

QUADRO-S je určen pro taktické sledování či pozorování na střední vzdálenost. Systém QUADRO-S lze namontovat na zbraň, stativ nebo jej může uživatel držet jednoduše v ruce.

Quadro - S

Patentovaná multisenzorová technologie společnosti GSCI použitá v systému QUADRO-S funguje ve čtyřech různých režimech - termálním, denním, nočním a v kombinovaném ,,hybridním " režimu den/noc, který se nazývá fúzním módem. Ten poskytuje detailní snímek konkrétní situace.

QUADRO-S je schopen detekovat člověka až do vzdálenosti 1 100 metrů. Lze jej ,,spárovat" s volitelným dálkovým ovládáním a displayovou jednotkou připevněnou na helmě pro větší univerzálnost systému.

Technické specifikace QUADRO-S:


- Rozlišení 640x480 FPA

- Plně vodotěsný IP67

- Systém Auto-NUC pro nepřerušenou operaci

- Rozsáhlá řada softwarových funkcí

- Zabudovaný videorekordér

- Obnovací frekvence 50Hz

- Fokální čočky 35 mm, f/1.0.

- Sedmiletá limitovaná garance

- Zorné pole 17.3° x 13.3°

- Digitální zoom 2x a 4x

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.