Kapesní tiskárna HP Sprocket 200 dává fotografiím život i na cestách

Kapesní tiskárna HP Sprocket 200 dává fotografiím život i na cestách
Popisek: HP Sprocket 200
26 / 10 / 2019, 11:30

Žijeme v multimediálním světě. Prakticky každý z nás denně používá chytrý mobil a s tím souvisí i nárůst obliby fotografování. Nejvíce fotek přitom pořizujeme na dovolené, kde ale většinou nemáme možnost nechat si fotky kvalitně vytisknout, takže se musíme spokojit pouze s virtuální podobou našich úlovků na displejích mobilních zařízení. Společnost HP však díky své kapesní fototiskárně HP Sprocket 200 nabízí šikovné řešení i pro příznivce klasické fotografie.

HP Sprocket 200 je již druhou generací miniaturní tiskárny, jejíž první verze byla na trh uvedena před třemi lety. Jak samotný název napovídá, jedná o zařízení s velmi kompaktními rozměry (80 x 117 x 25 mm) a váhou pouhých 172 gramů, takže se vejde i do kapsy, přičemž velikostí je srovnatelné s mobilním telefonem. Právě tyto atributy dělají ze zařízení HP Sprocket 200 skvělý doplněk na cesty.

Hlavním funkčním pilířem tiskárny s atraktivním designem je výborná konektivita s mobilními telefony. Souhra mezi tiskárnou a telefonem probíhá prostřednictvím intuitivní aplikace HP Sprocket, jež nejenže zajistí spojení mezi jednotlivými zařízeními, ale zároveň funguje i jako software pro úpravu a tisk fotek.

Dalším benefitem „tiskárny do kapsy“ je skutečnost, že HP Sprocket 200 funguje bez nutnosti doplňovat tonerové kazety. Tisk je totiž zabezpečován pomocí technologie Zink, která k zabarvení využívá speciální termo papír se třemi vrstvami. Ten zároveň funguje jako samolepka, takže je možné vytištěnou fotografii ihned vylepit – například do rodinného alba nebo na pohlednici.

Druhá generace tiskárny HP Sprocket navíc přináší i několik nových vylepšení. Těm dominuje funkce, díky níž je možné, aby se k tiskárně připojilo více uživatelů najednou. Vedle toho HP Sprocket 200 zaručuje i kvalitnější a ostřejší tisk.

Fotografická tiskárna HP Sprocket 200 je dostupná za výrobcem doporučenou cenu 3 299 Kč. Součástí balení je i je 10 listů samolepícího fotopapíru HP ZINK.

 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které zlepšují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia produktů a služeb osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Další informace o společnosti HP Inc. jsou k dispozici na webových stránkách www.hp.com.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace