"Všechny střelné zbraně je potřeba zakázat! Všechny civilisty odzbrojit!"

&quote;Všechny střelné zbraně je potřeba zakázat! Všechny civilisty odzbrojit!&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot
05 / 12 / 2015, 16:45

Zakazující aktivisté infiltrovali Evropskou komisi, ale kdo to je, čí zájmy skutečně chrání? Proč chtějí odzbrojit i oběti islámského státu? Kdo je tato vlivná skupina?

Snaha unijních orgánů o maximální omezování občanských práv bude pokračovat. Poloautomatické zbraně jsou jen začátek. O tom jsme psali 30. listopadu. Naštěstí i mezi českými politiky roste počet odpůrců návrhu Evropské komise na změnu legislativy týkající se držení zbraní. 

Zdálo by se, že poslední zákeřné odzbrojení občanů vychází z EU – ale to je jen částečná pravda. EU, resp. EK v tomto pilně následuje "doporučení nezávislých odborníků" - přičemž 100% těchto "nestranných odborníků" pochází ze dvou velmi uznávaných neziskových organizací, které jsou ve své oddanosti zákazům zbraní tak fanatické, že chtějí odzbrojit i oběti Islámského Státu. Zde se jim podíváme na zoubek. Článek "Kdopak nám to chce zakázat zbraně? Vítr vane z Ženevy" zveřejnil server gunlex.cz.

Můj dům, můj hrad opět ve Sněmovně

V červnu 2006 prosadila nezisková organizace Small Arms Survey, podporovaná švýcarskou a britskou vládou a OSN, tzv. Ženevskou deklaraci o ozbrojeném násilí a vývoji, chytře těžící z tzv. "Vývojových cílů OSN" a podepsanou "více jak devadesáti státy světa". V této deklaraci – a zejména v její důvodové zprávě – je neustále znova podsouváno, že za všechno zlo na světě mohou zbraně. "Násilí se zbraněmi" zamezuje rozvoji společností a ekonomik; násilí se zbraněmi je takové politicky nekorektní, protože nejvíce ubližuje obyvatelům Afriky a Blízkého východu; násilí se zbraněmi přidělává práci politikům a maří humanitární pomoc; násilí se zbraněmi způsobuje znásilňování žen; a násilí se zbraněmi způsobuje, že různé státy neplní "Rozvojová Kritéria Tisíciletí", předepsaná OSN v rámci zlepšování světa.

A tak násilí se zbraněmi přímo způsobuje porušování lidských práv, z čehož samozřejmě plyne, že se něco musí dělat… Nu ano, se zbraněmi. Ale pozor! Tím se samozřejmě myslí jen střelné zbraně. Že byl během Rwandské genocidy milion lidí rozsekán na kusy mačetami a že když hutuové systematicky a masově znásilňovali tutsijské ženy i za pomocí "komand AIDS", žádné střelné zbraně k tomu nepotřebovali, protože jim stačily holé ruce fyzické přesily, to je něco, na co prostě nesmíme myslet (OSN dokonce tvrdí, že když je někdo rozsekán mačetami, stejně za to mohou střelné zbraně, protože "díky těm byly oběti shromážděny k rozsekání" – že je to demagogie a lež asi chápe každý, kdo viděl záběry z Rwandy.)

Small Arms Survey, ošklivé dítě britských protizbraňových aktivistů a švýcarských "rozvojových akademiků", každopádně potřebuje vykazovat činnost, hledat náhradní viníky násilí a realizovat se ve své osobní, emocionální nenávisti ke střelným zbraním. Každý totiž ví, že násilí zákazy vymýtit nejde. A tak tito aktivisté ve slovním spojení násilí se zbraněmi odignorovali slovo "násilí" a k "řešení" jim zbyly jen ty zbraně.

Myšleno střelné zbraně. Které je potřeba zakázat! Všechny civilisty odzbrojit! I když se brání Islámskému Státu, nemají co mít zbraně, protože by jimi mohli někomu ublížit – ať jim klidně uřežou hlavy, hlavně když se nebude střílet! Ale o této snaze SAS bude až dále. Teď musíme přeskočit pár let a podívat se, jak se Small Arms Survey dostali do koalice s Evropskou komisí.

HLASUJTE v anketě "Souhlasíte s omezením práv majitelů střelných zbraní Evropskou komisí?"

Zakazující aktivisté infiltrují Evropskou Komisi

Jak už jsem řekl, Small Arms Survey vydali svou Deklaraci v roce 2006 – a to nebyla náhoda. Právě tehdy totiž v OSN vrcholily snahy o "akční plán boje proti nelegálním ručním zbraním", završené konferencí OSN proti nelegálním zbraním – o které Kofi Annan cítil potřebu prohlásit, že se určitě nejedná o zákaz zbraní civilistům, jen boj proti černému trhu. Jak uvidíme dále, tomuto se věřit nedalo – stejně jako když Fabio Marini lhal, že se Evropská Komise rozhodně nechystá zakazovat a zabavovat legálně držené zbraně, jen ty nelegální, jen aby o pár měsíců později osobně podepsal návrhem zakázat a zabavit právě ty legálně držené. Ale popořadě.

Pokud se zajímáte, kdo jsou tito "protizbraňoví aktivisté", kdo jsou "nezávislí experti" a nejsou náhodou všichni tito lidé pomocníky islámského státu?....protože tvrdí následující:

Bez ohledu na nebezpečí představované Islámským Státem představuje vyzbrojování kurdských Pešmergů jasné nebezpečí zneužití a odklonění zbraní.« Small Arms Survey 2015, Chapter 4, Box 4.3

Odpovědi naleznete zde.

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.