Kdo se rouhá bude popraven!

Kdo se rouhá bude popraven!
09 / 12 / 2014, 18:00

Popravě údajného rouhače v severní Sýrii přihlížely v davu i děti.

Propagandisté Islámského státu přesvědčení, že džihádu pomůže, když budou svět šokovat brutalitou, zveřejnili na svých stránkách další šokující video veřejné popravy, které přihlížely v davu i děti. K popravě došlo na nároží města Sulúk v severní Sýrii, v provincii Rakka, jednom z hlavních opěrných bodů vůdců Islámského státu.

Muž se rouhal a k rouhání se přiznal, zdůvodňují islamisté exekuci mečem poté, co byla oběť s rukama svázanýma za zády donucena položit hlavu na dřevěný špalek.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace